Navštívili nás žiaci 5. a 7. ročníka, p. uč. PaedDr. Štrompová a Mgr. Šoltýsová, ZŠ Ľ. Fullu, Maurerova 21, Košice.
Priniesli nám oblečenie a sladkosti do nami vyhlásenej zbierky sladkostí na Mikuláša.
Zároveň sa zaujímali o princíp a činnosť nášho Charity shopu Košice. Zistené informácie budú zverejnené v ich školskom časopise.
Aj táto škola má záujem participovať na zbieraní vecí podľa našich požiadaviek z hľadiska najväčšieho dopytu zo strany našich klientov a zákazníkov.
Veľmi si vážime snahu a ochotu pedagógov, že vedú mladých ľudí týmto smerom. Ďakujeme žiakom, že sa rozhodli prísť, zapojiť sa, spoznať činnosť pomáhajúcej organizácie.
Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Aktuálne počas celého LETA. Otvárame zbierku vecí do domácnosti: • obliečky, plachty • uteráky, osušky,…
S obrovskou radosťou vás pozývame na otvorenie nášho nového Charity shopu v Prešove. Presťahovali sme…
Miluješ Instagram, Reels, TikTok a kreatívny obsah? Chceš robiť niečo, čo má skutočný zmysel? Do…
This website uses cookies.