Aj tento rok sa nám veľa rodín ozýva s prosbou darovania potravín a drogérie pred Vianocami z dôvodu, že prišli o príjem, nevychádzajú im peniaze. Dostali sa tam, kde sa určite nikto nechce ocitnúť. Na strane tých, ktorí pomoc potrebujú, nie poskytujú. Preto prosíme o pomoc aj my, za nich. Pomôžte nám pripraviť balíky pre čo najviac rodín. Môžete dvomi spôsobmi:
1. Darujete niečo z tohto zoznamu. Aj jeden kúsok pomôže. Spolu vyzbierame veľké množstvo.
2. Príďte nakúpiť k nám do Charity shopu Košice. Vyzbierané peniažky použijeme na nákup potravín do vianočných potravinových balíkov.

V rámci pripravovaných projektov na Mikuláša a Vianoce? preto vyhlasujeme:
ZBIERKU SLADKOSTÍ – akékoľvek sladkosti vhodné do balíčkov pre deti.
A TRVANLYVÝCH POTRAVÍN a DROGÉRIE.- ryža, cestoviny, cukor, soľ, korenie, polievky v sáčku, kečup, pretlak, šošovica, hrach, fazuľa, trvanlivé mlieko, konzervy, múka, olej, čaj, káva…(samozrejme v záruke)
– toaletný papier, zubné pasty, kefky, šampón, sprchovacie gély, mydlo, vlhčené utierky, detské plienky, servítky, krém na ruky a tvár, hubky na umývanie riadu, saponát na umývanie riadu, prášok, pánske holiace potreby, hygienické potreby pre ženy.

Môžete ich prosíme nosiť priamo k nám do prevádzky Charity Shopu Košice, Mlynská 17 vo dvore od 9:30 do 16.00 hod, alebo do zberného miesta na Mlynárskej 15, štvrtok od 14.00 do 18.00 hod. Ďalšie podrobnosti o projektoch prinesieme v ďalších príspevkoch. Ďakujeme aj za zdieľanie príspevku ❤️ ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI!