Charitatívny karneval

20.2.2020 sme po prvý krát organizovali Charitatívny karneval vo Výmenníku Štítová. Hosťom karnevalu bol kúzelník Gabi, ktorý pre deti ale aj pre rodičov pripravil skvelý program plný zábavy, smiechu a tanca. Naša skvelá cukrárka Evka Vicešová upiekla skvelé a chutné torty pre všetkých účastníkov, na ktorých si všetci po diskotéke s radosťou pochutnali.

Pre deti aj rodičov sme pripravili občerstvenie (džúsiky, minerálka, slané pochutiny, ale aj kávička pre rodičov). V rámci programu sme vyhodnotili 6 masiek + top masku. Tombola v závere mala viac ako 10 cien vďaka skvelým sponzorom, ktorí nám darovali krásne ceny. Nikto neodišiel s prázdnym bruškom, ale ani bez darčeka.

Tesco extra Košice nám darovalo 200 ks makoviek, ktoré sme rozdali všetkým účastníkom karnevalu. Týmto sa chceme poďakovať všetkým sponzorom za krásne darčeky pre deti.
Konkrétne: Tesco extra Košice, Knižnica pre mládež mesta Košice, rodičia, ktorí nám doniesli krásne, nové hračky a knižky do obchodíka. Samozrejme ďakujeme kúzelníkovi Gabimu za skvelý program. Mgr. Andrejkovej z Výmenníka Štítová za ústretovosť a spoluprácu. Cukrárke Evke Vicešovej za ňamkové torty. Skvelým dobrovoľníčkam Soni, Veronike, Karin a Tomášovi.

Ďakujeme samozrejme všetkým tým, ktorí prišli. Tím OZ S nami druhým.

[ngg src=“galleries“ ids=“4″ display=“basic_thumbnail“ thumbnail_crop=“0″ order_by=“imagedate“ order_direction=“DESC“]