Dôležitý OZNAM

V niekoľkých bodoch vzhľadom k súčasnej situácii covid 19:

Urobíme všetko preto, aby 95 ks vianočných potravinových balíkov + trvanlivé potraviny a drogéria boli rodinám pripravené a aj vydané pred Vianocami.

Dátum kedy si pre ne začnú vybrané rodiny chodiť upresníme včas (sledujeme vyjadrenia Vlády SR). Určite to bude v týždni od 14. do 18.12.2020.

Pre pripravené balíky si budú rodiny chodiť do nášho zberného miesta na Mlynárskej 15, vchod z pravej strany budovy, zelené dvojdvere, budú označené našim logom ZBERNÉ MIESTO CHARITY SHOP KOŠICE.

Už počas víkendu sme začali s nakupovaním ingrediencií do vianočných balíkov na prípravu štedrej večere. Postup zverejňujeme v príspevkoch na našej stránke fb charity shop kosice, Instagrame.

ZMENA: namiesto 1 kg aljašskej mrazenej tresky sme sa rozhodli rodinám dať do balíkov chladené, vakuovo balené mäso (karé alebo krkovička bez kosti v celku, hmotnosť cca 2,3 kg). Budeme nakupovať v Tescu extra Košice, ráno v čase odovzdávania balíkov rodinam.

Dôležité : počas tohto týždňa predlžujeme otváracie hodiny v Charity shope Košice.

Bude otvorený v čase : pondelok až piatok – 14. až 18.12.2020 od 9:30 do 18.00 hod, v sobotu a v nedeľu 19.12.2020 a 20.12.2020od 9:30 do 15.00 hod/samozrejme pokiaľ nebude lock down /

Pozastavuje akýkoľvek výber vecí. Neberieme od pondelka NIČ. Prosím rešpektujte to. Ďakujeme.

Čo sa týka trvanlivých potravín a drogérie, ak ešte chcete prispieť rodinám k vianočným balíkom, môžete tak urobiť v pondelok, najneskôr v utorok. Doneste priamo do prevádzky Charity Shopu Košice na Mlynskú 17 vo dvore, v stredu ráno ich prevezieme do nášho zberného miesta. Ďakujeme.

Tovar v Charity shope Košice dopĺňame každý deň priebežne. Srdečne pozývame. Ďakujeme za pochopenie.

Držme si navzájom prsty, aby sme zvládli túto neľahkú dobu pre nás všetkých.