ZBERNÉ MIESTO na Krivej ulici v Košiciach bude od 29.4.2019 ZATVORENÉ

Zberné miesto bude zatvorené z dôvodu neustáleho zatekania počas dažďa. Hľadáme preto nový priestor. Ďakujeme za pochopenie.

MÁME POZASTAVENÝ VÝBER oblečenia. Ostatné veci berieme priamo do prevádzky Charity Shopu Košice na Mlynskú 17 vo dvore od 9:30 do 17.00 hod.

Ide o :
– LETNÉ oblečenie, topánky (botasky, balerínky, sandále, papuče, tenisky, lodičky. NENOSTE NÁM PROSÍM ZIMNÉ VECI. NEMÁME ICH KDE SKLADOVAŤ!
– všetky veci z domácnosti: posteľné prádlo, plachty, uteráky, osušky, záclony, závesy, obrusy, utierky, kuchynské potreby – hrnce, misky, poháre, šálky, príbor, taniere..,
– kabelky, drogériu – aj otvorená ale v záruke, bižutéria, hračky, dekoračné predmety, malé funkčné elektrospotrebiče atď.

Keďže máme zvýšený dopyt po posteľnom prádle, uterákoch, zaclonách a hrncoch, môžete nám ich doniesť aj priamo do prevádzky Charity shopu Košice na Mlynskú 17 vo dvore od 9:30 do 17.00 hod.

Veci berieme len čisté t. j. vypraté, nepoškodené, funkčné, nie staré. Topánky vyčistené. Pri všetkej úcte neberieme veci po starých rodičoch či zosnulých.

Nemusíte mať bloček z čistiarne.

Dbajte prosíme na podmienky vzhľadom k tomu, že sa zameriavame na rodiny s deťmi, veci idú aj priamo na charitu – obliekame tieto rodiny a my ich nemáme ako vyčistiť.

Veci pri preberaní kontrolujeme vzhľadom k tomu, že nám boli darované veci aj špinavé, zatuchnuté, potrhané, a v zlom stave.

Ďakujeme za pochopenie.

Zanechať komentár