Vyhlasujeme ZBIERKU SLADKOSTÍ, TRVANLIVÝCH POTRAVÍN a DROGÉRIE

Tento rok je iný. Veľa ľudí, rodín sa nám ozýva s prosbou darovania potravín a drogérie pred Vianocami z dôvodu, že prišli o príjem, dostali sa tam, kde sa určite nikto nechce ocitnúť. Na strane tých, ktorí pomoc potrebujú, nie poskytujú. Preto prosíme o pomoc aj my, za nich. Pomôžte nám pripraviť balíky pre čo najviac rodín.

Môžete tak urobiť dvomi spôsobmi :

1. Darujete niečo z tohto zoznamu. Aj jeden kúsok pomôže. Spolu vyzbierame veľké množstvo.

2. Prídete nakúpiť k nám do Charity shopu Košice. Vyzbierané peniažky použijeme na nákup potravín do vianočných potravinových balíkov.

V rámci pripravovaných projektov na Mikuláša a Vianoce preto vyhlasujeme: ZBIERKU SLADKOSTÍ – akékoľvek sladkosti vhodné do balíčkov pre deti, TRVANLIVÝCH POTRAVÍN a DROGÉRIE.

– ryža, cestoviny, cukor, soľ, korenie, polievky v sáčku, kečup, šošovica, hrach, fazuľa, trvanlivé mlieko, konzervy, múka, olej, čaj,káva…(samozrejme v záruke)

– toaletný papier, zubné pasty, kefky, šampón, sprcháče, mydlo, vlhčené utierky, detské plienky, servítky, krém na ruky a tvár, hubky na umývanie riadu, saponát na umývanie riadu, prášok, pánske holiace potreby, hygienické potreby pre ženy.

Môžete ich prosíme nosiť priamo k nám do prevádzky Charity Shopu Košice, Mlynská 17 vo dvore od 9:30 do 16.00 hod, alebo do zberného miesta na Mlynárskej 15, štvrtok od 14.00 do 18.00 hod.

Ďalšie podrobnosti o projektoch prinesieme v ďalších príspevkoch.

ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI!