Milí priatelia, vážení naši priaznivci a podporovatelia.

Čoskoro vám predstavíme na čom novom pracujeme, ako sme sľúbili ešte pred Vianocami v minulom roku, ďalšie naše smerovanie a kroky, ktoré sa chystáme urobiť v tomto roku.
Kroky, ktoré nás posunú ďalej v našej práci, z pracovného hľadiska, ale aj pre tých, ktorým našu pomoc budeme poskytovať.
Rok 2022 je piatym rokom našej činnosti. Poznáte nás, určite viete čo všetko sme za tie roky urobili, pripravili, poskytli, pomohli. Svoju prácu robíme zo srdca, empatie z osobného presvedčenia.

Aby sme mohli napredovať, naďalej pomáhať, venovať sa našej činnosti s plným nasadením, jednou z možností je, že nám darujete 2% dane z príjmu zamestnancov, fyzických a právnických osôb, o ktoré sa uchádzame aj v tomto roku za rok 2021.

Zamestnanci požiadajte svojho zamestnavateľa do konca februára o ročné zúčtovanie príjmu za minulý rok a potvrdenie o zaplatení dane z príjmu. Stiahnite si tlačivo Vyhlásenie o poukázaní 2 % dane z príjmu, poprípade nám napíšte na snamidruhym@gmail.com a my vám ho pošleme. Tieto tlačivá doručte na príslušný daňový úrad. Samozrejme nezabudnite podpísať.
Ak si podávate daňové priznanie sami zo závislej činnosti, alebo ako SZČO stiahnite si z našej stránky daňové priznanie typu A, alebo typu B. Vyhlásenie o poukázaní 2 % dane z príjmu je súčasťou daňového priznania. Tlačivá doručte na príslušný daňový úrad.

Prosíme, zdieľajte tento príspevok, oslovte zamestnancov, firmy, známych a pomôžte nám vyzbierať peniaze na našu činnosť.

? Poprípade ak máte záujem, prispejte na náš účet vo Fio banke Košice.
IBAN: SK92 8330 0000 0023 0129 2106.
Každé euro pomôže.
Ďakujeme, že ste s nami!